
Плитка настільна Gorenje індукційна, комфорок - 1 на 2кВт, керування - сенсорне, чорний (ICY2000SP)
2 759 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN15064
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Плитка має 9 рівнів потужності від 400 до 2000 Ватт. Якщо необхідно більш точно контролювати приготування, можна регулювати температуру в діапазоні від 80°C до 240°C. Функція PowerBoost збільшує потужність конфорки та значно скорочує час приготування. Через 30 секунд роботи з максимальною потужністю 2000 Вт приготування триває з раніше заданими параметрами.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | настільна плита |
| Высота | 4.2 см мм |
| Глубина | 36 см мм |
| Кількість конфорок | 1 |
| Можливості | таймер |
| Тип | електрична, індукційна |
| Управление | сенсорне/TouchControl |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 28 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 759 ₴









