
Мікрохвильова піч Panasonic, 23л, електр. керув., 1000Вт, дисплей (NN-SD36HBZPE)
8 719 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN15071
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Panasonic Мікрохвильова піч, 23л, 1000Вт, дисплей, чорний (NN-SD36HBZPE)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Panasonic |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Цвет корпуса | Черный |
| Объем | 23 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Інверторна система | є |
| Автоматичні програми | є |
| Блюдо для хрусткої скоринки | немає |
| Вертел | немає |
| Выпечка | немає |
| Габарити (В х Ш х Г) | 279 х 488 х 395 мм |
| Діаметр поворотного столу | 28.5 см |
| Максимальная мощность гриля | немає |
| Наличие дисплея | з дисплеєм |
| Откидная дверца | немає |
| Пароварка | немає |
| Потужність НВЧ | 1150 Вт |
| Решетка для гриля | немає |
| Розморожування | є |
| Розігрів | є |
| Тип | соло |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Тип грилю | без грилю |
| Тип управления | кнопкове |
Информация для заказа
- Цена: 8 719 ₴




