
Електропіч ARDESTO MEO-S40GW
2 852 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN15086
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
З огляду на компактні габарити (345 × 518 × 400 мм) електропіч займатиме мінімум місця на кухонній поверхні, залишаючи достатньо вільного робочого простору, тому модель є вдалим вибором навіть для маленьких кухонь. До того ж вона оснащена трьома режимами приготування та таймером до 90 хвилин.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Объем | 40 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 31.5 x 51.8 x 40 |
| Конструкция | незалежна |
| Максимальная температура | 300 °C |
| Мощность | 1300 Вт Вт |
| Освещение | 1 /15 Вт |
| Управление | поворотні перемикачі |
| Функции | таймер, індикація закінчення процесу приготування |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 2 852 ₴










