
Електропіч ARDESTO MEO-S45FGG
3 843 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN15088
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Стильний сірий колір виконання й компактний розмір (345 × 615 × 423,5 мм) роблять модель вдалим вибором для кухні будь-якого стилю та розміру, навіть для дуже маленької. А потужність 1 600 Вт, кілька режимів приготування й конвекція забезпечують можливості для реалізації всіх кулінарних фантазій кухаря.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Объем | 45 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 31.5 х 61.5 х 42.3 |
| Конструкция | незалежна |
| Максимальная температура | 300 °C |
| Мощность | 1600 Вт Вт |
| Освещение | 1 /15 Вт |
| Управление | поворотні перемикачі |
| Функции | конвекція, індикація закінчення процесу приготування |
| Цвет | Серый |
Информация для заказа
- Цена: 3 843 ₴










