Вдале поєднання бежевого кольору корпусу з обтічними контурами й затемненого скла на дверцятах додає моделі MEO-S45GBG виразної елегантності. З огляду на це піч пасуватиме чи не до будь-якого стилю кухонної зони. Крім стильного дизайну, модель вирізняється доволі ємною внутрішньою камерою (45 л) і гідною потужністю – 1 600 Вт.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Объем | 45 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 31.5 х 61.5 х 42.3 |
| Конструкция | незалежна |
| Максимальная температура | 300 °C |
| Мощность | 1600 Вт Вт |
| Освещение | 1 /15 Вт |
| Управление | поворотні перемикачі |
| Функции | індикація закінчення процесу приготування |
| Цвет | Бежевый |
Информация для заказа
- Цена: 3 500 ₴











