
Електропіч ARDESTO MEO-S50FBG
4 425 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN15091
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Елегантний бежевий колір завжди в моді. З огляду на це електрична мініпіч ARDESTO пасуватиме до інтер’єру будь-якої кухні. Завдяки великому об’єму (50 л) є змога готувати ще більше смаколиків для родини та друзів. До того ж можна не перейматися щодо того, аби не проґавити момент готовності, адже піч має вбудований таймер та індикацію закінчення процесу приготування.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Объем | 50 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 31.5 x 61.5 x 47 |
| Конструкция | незалежна |
| Максимальная температура | 300 °C |
| Мощность | 1600 Вт Вт |
| Освещение | 1 /15 В |
| Функции | конвекція, індикація закінчення процесу приготування |
| Цвет | Бежевый |
Информация для заказа
- Цена: 4 425 ₴










