Миючий пилосос із циклонною системою водяної фільтрації для великих площ. Виробляється в Німеччині, що гарантує найвищу якість матеріалів, комплектуючих та збирання. Без мішків-пилозбірників, оснащений аквафільтром великого об'єму (2 л). Під час збирання відчувається запах свіжості замість запаху пилу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thomas |
| Потребляемая мощность | 1600 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 54x35x35 см |
| Насадки | комбінована (підлога/килим), щілинна, Пилова, для м'яких меблів, Насадка сифон |
| Обсяг пилозбірника | 20 л |
| Питание | Сеть |
| Тип | миючий, побутовий |
| Тип пылесборника | резервуар з водою (аквафильтр) |
| Тип уборки | сухе, вологе, збір рідини |
Информация для заказа
- Цена: 10 465 ₴











