
Пилосос Thomas миючий Super30S, 1400Вт, конт пил -12л, вода -30л, Aquafilter, синій (788067)
9 976 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN15093
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Миючий пилосос із циклонною системою водяної фільтрації для великих площ.
Виробляється в Німеччині, що гарантує найвищу якість матеріалів, комплектуючих та збирання.
Без мішків-пилозбірників, оснащений аквафільтром великого об'єму (2 л). Під час збирання відчувається запах свіжості замість запаху пилу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thomas |
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 61x38.5x38.5 см |
| Насадки | комбінована (підлога/килим), щілинна, Пилова, для м'яких меблів |
| Обсяг пилозбірника | 30 л |
| Питание | Сеть |
| Тип | миючий, побутовий |
| Тип пылесборника | резервуар з водою (аквафильтр) |
| Тип уборки | сухе, вологе |
Информация для заказа
- Цена: 9 976 ₴










