
Пилосос будівельний Karcher AD 4 Premium для сбора золы (1.629-731.0)
7 184 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN15099
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пилосос для збору золи AD 4 Premium вражає тривалою високою силою всмоктування, яка забезпечується вбудованою системою очищення фільтра. Він гарантує максимально безпечне видалення золи з дров'яних печей, камінів і грилю. Апарат AD 4 Premium, укомплектований насадкою для підлоги, може використовуватися і в якості повноцінного пилососа сухого прибирання. AD 4 Premium оснащений металевим контейнером ємністю 17 л, фільтром і має клас енергоефективності A + (шкала A +++ до D).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Мощность всасывания | 150 Вт |
| Потребляемая мощность | 600 Вт |
| Тип аксессуара | Насадка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.3 кг /без аксесуарів кг |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 365 x 330 x 565 |
| Обсяг пилозбірника | 17 л |
| Питание | Сеть |
| Тип | Профессиональный |
| Тип пылесборника | металевий контейнер |
| Тип уборки | сухе |
Информация для заказа
- Цена: 7 184 ₴





