Пилосос-робот Sencor SRV1000SL Ідеально підходить для прибирання ламінатних і дерев'яних плаваючих підлог, паркету, лінолеуму, плитки і т.п.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sencor |
| Вес | 2.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 280 x 280 x 75 |
| Мощность всасывания | 10 Вт |
| Обсяг пилозбірника | 0.2 л |
| Потребляемая мощность | 15 Вт |
| Тип | робот пилосос, побутовий |
| Тип уборки | сухе |
Информация для заказа
- Цена: 3 403 ₴










