Насолоджуйтесь бездоганною чистотою щодня, витрачаючи набагато менше зусиль. Робот-пилосос Philips серії 7000 XU7100/01 забезпечує надпотужне всмоктування, пилососить та миє підлогу за один раз. Він виявляє дрібні предмети на шляху, наприклад взуття чи іграшки, і прибирає навколо них, не застрягаючи
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Вес | 4 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Уровень шума | 66 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація застрягання | немає |
| Індикація рівня заряджання | є |
| Автозбільшення потужності на килимах | є |
| Автоматична підзарядка | є |
| Висота подолання порогів | 20 мм |
| Віртуальні стіни | є |
| Голосовий звіт | немає |
| Датчик забруднення | є |
| Датчик перепаду висоти | є |
| Датчик перешкод | є |
| Звуковой сигнал | немає |
| Камера | немає |
| Керування | на корпусі, через смартфон |
| Комплектация | робот-пилосос, док-станція з функцією автовивантаження сміття, резервуар для води, HEPA-фільтр, бічна щітка, змінні мішки (3 шт), насадка з мікрофібри для вологого збирання (2 шт), інструкція |
| Мoдель | - |
| Мощность | немає даних Вт |
| Мощность всасывания | 5000 па |
| Мультикартографія | немає |
| Об'єм контейнера для води | 240 мл |
| Об'єм контейнера збору пилу | 260 мл |
| Питание | Аккумулятор |
| Прибирання за розкладом | є |
| Продовження прибирання після підзарядки | є |
| Розміри (ШхВхГ) | 350 х 350 х 97 мм |
| Рух робота на карті | є |
| Система антизаплутування в дротах | немає |
| Складання картки приміщення | немає |
| Станція автовивантаження сміття | є |
| Сумісність із голосовими помічниками | немає |
| Технологія навігації | лазерна навігація LDS |
| Тип | робот-пилосос з самоочищуванням |
| Тип оброблюваного покриття | плитка, паркет, ламінат, кахель, лінолеум, килим |
| Тип уборки | сухе, вологе |
| Турборежим | немає |
| Турбощітка | є |
| УФ лампа | немає |
| Уникнення килимів під час вологого прибирання | є |
| Цвет | Black |
| Час заряджання акумулятора | 5 год |
| Час роботи від акумулятора на 1 заряді | 180 хв |
Информация для заказа
- Цена: 20 086 ₴











