
Пилосос Karcher 1.269-620.0
10 857 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN15141
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розумний робот-пилосос Karcher RCV 3 – ваш вірний помічник у прибиранні. Цей інноваційний пристрій систематично та самостійно очищає тверді покриття та килими з низьким ворсом. Завдяки щітці, що обертається, бічній щітці для країв і вентилятору, сухий бруд надійно транспортується у вбудований контейнер для відходів. При необхідності RCV 3 може виконувати і вологе прибирання
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Вес | 3.7 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Уровень шума | 67 дБ |
| Тип уборки | Влажная |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація застрягання | немає |
| Індикація рівня заряджання | є |
| Автозбільшення потужності на килимах | немає |
| Автоматична підзарядка | є |
| Висота подолання порогів | 18 мм |
| Віртуальні стіни | є |
| Голосовий звіт | немає |
| Датчик забруднення | немає |
| Датчик перепаду висоти | є |
| Датчик перешкод | є |
| Звуковой сигнал | немає |
| Камера | немає |
| Керування | на корпусі, через смартфон |
| Комплектация | робот-пилосос, зарядна док-станція, фільтр, інструкція, гарантійний талон |
| Мoдель | - |
| Мощность | немає даних Вт |
| Мощность всасывания | 2500 Па |
| Мультикартографія | немає |
| Об'єм контейнера для води | 300 мл |
| Об'єм контейнера збору пилу | 500 мл |
| Питание | Аккумулятор |
| Прибирання за розкладом | немає |
| Продовження прибирання після підзарядки | є |
| Розміри (ШхВхГ) | 350 x 350 x 97 мм |
| Рух робота на карті | є |
| Система антизаплутування в дротах | немає |
| Складання картки приміщення | є |
| Станція автовивантаження сміття | немає |
| Сумісність із голосовими помічниками | немає |
| Технологія навігації | SoF LiDAR |
| Тип | робот-пилосос |
| Тип оброблюваного покриття | ворсистий килим, ковролін, ламінат, лінолеум, паркет, плитка |
| Турборежим | немає |
| Турбощітка | є |
| УФ лампа | немає |
| Уникнення килимів під час вологого прибирання | є |
| Цвет | white |
| Час заряджання акумулятора | 3 год 50 хв |
| Час роботи від акумулятора на 1 заряді | 120 хв |
Информация для заказа
- Цена: 10 857 ₴










