
Пароочищувач Karcher 1.513-650.0
8 675 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN15145
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
SC 3 EasyFix від Karcher - найшвидкодієвіший пароочищувач, для розігріву якого достатньо лише 30 секунд. При цьому бак для доливання води забезпечує тривалу безперервну роботу. Встановлюваний в апарат картридж для автоматичного видалення накипу подовжує термін його служби. Пароочисник SC 3 EasyFix працює без застосування засобів для чищення і може використовуватися для вирішення найрізноманітніших завдань прибирання. Він ефективно очищає будь-які тверді поверхні в будинку
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Длина шнура | 4 м |
| Тип | Пароочиститель |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація готовності пари | немає |
| Автоматическое отключение | немає даних |
| Вес | 3.1 кг кг |
| Витрата пари | немає даних |
| Відключення при нестачі води | немає |
| Защита от накипи | є |
| Защита от перегрева | є |
| Знімний бункер для води | є |
| Индикатор уровня воды | немає |
| Максимальное давление | 3,5 бар |
| Можливість використання засобу для чищення | немає |
| Мощность | 1900 Вт Вт |
| Насадки и щетки | точкове сопло, кругла щітка, ручна, EasyFix /насадка для підлоги |
| Объем бака для воды | 1 л |
| Предохранительный клапан | є |
| Регулювання витрати пари | є |
| Розміри | 360 x 236 x 253 мм |
| Температура | 100 °C |
| Тип пароочищувача | підлоговий |
| Цвет | білий з чорним |
| Час нагрівання | 30 сек |
Информация для заказа
- Цена: 8 675 ₴










