
Пароочищувач Karcher 1.512-600.0
6 194 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN15146
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дуже легкий в управлінні пароочисник початкового рівня SC 2 EasyFix оснащений 2-ступінчастим регулятором подачі пари, що дає змогу вибирати режим, оптимальний для очищення різних поверхонь від різних забруднень. Зручність прибирання підвищується завдяки практичній можливості зберігати приладдя на корпусі апарата, а також "запаркувати" насадку для підлоги на час перерви в роботі. Насадка для підлоги EasyFix оснащена шарніром, що полегшує виконання робіт, і має пластинчасту підошву, що гарантує чудові результати прибирання. Серветка для підлоги легко встановлюється на цій насадці за допомогою липучки і швидко знімається без контакту з брудом
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Длина шнура | 4 м |
| Тип | Пароочиститель |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація готовності пари | немає |
| Автоматическое отключение | немає даних |
| Витрата пари | немає даних |
| Відключення при нестачі води | немає |
| Защита от накипи | немає |
| Защита от перегрева | немає |
| Знімний бункер для води | є |
| Индикатор уровня воды | немає |
| Максимальное давление | 3,2 бар |
| Можливість використання засобу для чищення | немає |
| Мощность | 1500 Вт Вт |
| Насадки и щетки | комплект для прибирання підлоги, EasyFix + подовжувальна трубка (2 х 0.5 м), ручна насадка, точкове сопло, кругла щітка (маленька) |
| Объем бака для воды | 1 л |
| Предохранительный клапан | є |
| Регулювання витрати пари | є |
| Розміри | 380 x 254 x 260 мм |
| Температура | 100 °C |
| Тип пароочищувача | підлоговий |
| Цвет | білий з чорним |
| Час нагрівання | 6.5 хв |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.9 кг |
Информация для заказа
- Цена: 6 194 ₴







