
Водонагреватель ARDESTO EWH-15OMWMI (3100841)
4 056 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN15160
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Накопичувальний електричний водонагрівач на 15 літрів з мокрим ТЕНом та механічним керуванням. Форм-фактор та нижнє підключення труб передбачає встановлення над мойкою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Вес | 7.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 36x32.7x36 |
| Максимальная температура нагрева воды | 80 °C |
| Обсяг ємності для води | 15 л |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Тип | накопичувальний |
| Установка | над мийкою |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 4 056 ₴










