
Водонагрівач електр. BOSCH круглий Tronic 2000, 120л, 2кВт, C, білий (7736506093)
8 078 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN15167
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Висока ефективність. Щільна ізоляція, не містить хлорфторвуглеців, забезпечує високу ефективність бака водонагрівача Tronic 2000 T. Надійна робота. Водонагрівач Tronic 2000 T має внутрішнє покриття з склокераміки і збільшений магнієвий анод, що забезпечує його надійну роботу. Просте використання. Індикатор температури відображає нагрів води. Термостат регулює температуру води. Бойлер додатково оснащений механічним регулятором температури нагріву для зручного управління.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 27.4 кг |
| Внутреннее покрытие бака | Стеклокерамика |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 114.6 x 44.5 x 45.2 |
| Максимальная температура нагрева воды | 65 °C |
| Обсяг ємності для води | 120 л |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагревательного элемента | мокрий ТЕН |
| Установка | Вертикальная |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 8 078 ₴





