
Водонагрівач електр. BOSCH круглий Tronic 2000, 50л, 1,5кВт, C, білий (7736506090)
6 329 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN15168
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Висока ефективність. Щільна ізоляція, не містить хлорфторвуглеців, забезпечує високу ефективність бака водонагрівача Tronic 2000 T. Надійна робота. Водонагрівач Tronic 2000 T має внутрішнє покриття з склокераміки і збільшений магнієвий анод, що забезпечує його надійну роботу. Просте використання. Індикатор температури відображає нагрів води. Термостат регулює температуру води. Бойлер додатково оснащений механічним регулятором температури нагріву для зручного управління.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 15.5 кг |
| Внутреннее покрытие бака | Стеклокерамика |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 62.2 x 44.5 x 45.2 |
| Максимальная температура нагрева воды | 64 °C |
| Обсяг ємності для води | 50 л |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагревательного элемента | мокрий ТЕН |
| Установка | Вертикальная |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 6 329 ₴





