
Водонагрівач електр. TIKI слім SuperESD, 100л, 2кВт, сухий тен, вертикальний монтаж (SUPERESD100V9_TIKI)
18 997 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN15174
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
SuperESD100V9 є моделлю, яка працює від електричної мережі та має багато переваг. Це включає компактний корпус з простим дизайном, застосування передових технологій та відсутність проблем при щоденному використанні та обслуговуванні. Крім того, великий місткий бак захищений від корозії, що дозволяє пристрою прослужити довший час.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tiki |
| Вес | 36 кг |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Внутреннее покрытие бака | емальована листова сталь |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 112.5х42.0х44.5 |
| Максимальная температура нагрева воды | 75 °C |
| Обсяг ємності для води | 97.3 л |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагревательного элемента | сухий ТЕН |
| Установка | Вертикальная |
| Функции | терморегулятор, захист від замерзання, термометр, функція самонавчання, індикація роботи з розумним керуванням |
| Цвет | Белый |
| Час нагрівання | 196 |
Информация для заказа
- Цена: 18 997 ₴

