
Водонагрівач електр. TIKI круглий TG Prime, 80л, 2кВт, C, білий (TG80NPRIME80V9_TIKI)
7 748 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN15175
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
TIKI TG80NPrime80V9 є потужною моделлю, яка забезпечує швидке та ефективне нагрівання води, що достатньо для задоволення потреб сім'ї з кількома людьми. Це ідеальне поєднання компактності, оптимального об'єму, часу нагрівання та витрат енергії.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tiki |
| Вес | 27 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 781x454x461 |
| Обсяг ємності для води | 80 л /(73 л - об'єм накопичення) |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Тип | накопичувальний |
| Установка | вертикальна, настінна |
| Функции | Термометр |
| Час нагрівання | 140 /(10 до 65 °C) |
Информация для заказа
- Цена: 7 748 ₴

