
Водонагрівач електр. TIKI круглий TG Prime, 100л, 2кВт, C, білий (TG100NPRIME100V9_TIKI)
8 698 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN15177
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
TG100NPrime100V9 - водонагрівач для настінного, вертикального встановлення з невеликим діаметром для приміщень з обмеженим вільним місцем. Матеріал бака це надякісна сталь із надійним шаром емалевого покриття. Також забезпечує антикорозійний захист магнієвий анод збільшеного розміру. За допомогою індикатора ви зможете відстежувати роботу тенів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tiki |
| Вес | 31 кг |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 454 х 941 х 461 мм |
| Дисплей | немає |
| Захист (ПЗВ) | немає |
| Захист (магнієвий анод) | є |
| Защита от перегрева | є |
| Максимальна температура нагрівання | 65°C |
| Материал бака | немає даних |
| Мощность | 2000 Вт Вт |
| Объем | 100 л |
| Положення встановлення | вертикальне |
| Підведення труб | нижнє |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Таймер | немає |
| Тип ТЕНу | мокрий (відкритий) ТЕН |
| Тип керування | механічне |
| Тип установки | настінне |
| Турбо-режим | немає |
| Форма бака | циліндрична |
| Цвет | Белый |
| Час первинного нагріву | 3 год 10 хв |
Информация для заказа
- Цена: 8 698 ₴

