
Водонагреватель TIKI SUPERESD50V9_TIKI
16 698 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN15178
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Водонагрівач TIKI SuperESD50V9 (також відомий як OGBS50SMV9) є електричним водонагрівачом, розробленим компанією TIKI. Водонагрівач має об'єм бака 50 літрів. TIKI SuperESD50V9 має високу енергоефективність, що дозволяє знизити споживання електроенергії. Водонагрівач TIKI OGBS50SMV9 оснащений електронною системою регулювання температури води, а електронний термометр завжди покаже точну температуру води в баку. Діапазон температур становить від 15 до 75 С.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tiki |
| Вес | 24 кг |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Внутреннее покрытие бака | емальована сталь |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 81x49x50 |
| Мінімальна температура нагріву води | 75 °C |
| Обсяг ємності для води | 50 л |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагревательного элемента | сухий ТЕН |
| Установка | Вертикальная |
| Функции | захист від перегрівання, захист від замерзання, світлодіодний термометр, індикація несправності термостата, індикація перегрівання, індикатор інтелектуальної роботи, самонавчання, регулювання діапазону температури |
| Цвет | Белый |
| Час нагрівання | 98 /від 10 до 65 °C |
Информация для заказа
- Цена: 16 698 ₴

