
Швейна машина Minerva NEXT532A
8 627 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN15186
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Швейна машинка MINERVA NEXT 532A, електромех., 32 швейних операцій, петля автомат, 85Вт, білій+червоний. Нова та покращена машинка серії Next. Сучасна побутова швейна машина виконує 32 операції, включаючи автоматичну петлю. Надійний металевий вертикальний човник, плавне регулювання зміни параметрів рядка та швидка заміна лапок - зробить процес шиття ще більш простим.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Minerva |
| Максимальная длина стежка | 4 мм |
| Максимальная ширина стежка | 5 мм |
| Потребляемая мощность | 85 Вт |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество швейных операций | 32 шт |
| Регулировка | натяг нитки, довжина стібка, ширина рядка, швидкість шиття, регулювання рівня притискної лапки |
| Тип човника | вертикальний |
| Тип швейної машинки | електромеханічна |
| Формирование петли | автоматично |
Информация для заказа
- Цена: 8 627 ₴







