Sencor SJE1055SS (SJE1055SS)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sencor |
| Количество скоростей | 2 |
| Тип управления | Механическое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність контейнера для соку | окремостояча |
| Захист | Захист від перегрівання/функция автоматического отключения в случае перегрева двигателя, Захист від включення без кришки, Двигун вмикається тільки в тому випадку, якщо прилад правильно зібраний |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Мощность | 800 Вт Вт |
| Обсяг резервуара для соку | 0.75 л |
| Особенности | Нековзкі ніжки, Широка горловина/75 мм |
| Скорость вращения | 10600 об/хв // 12 600 об/мин |
| Тип соковижималки | відцентрова |
Информация для заказа
- Цена: 2 262 ₴






