Насолоджуйтесь домашньою свіжою випічкою без походів в пекарню. Хлібопіч Panasonic SD-ZP2000KTS допоможе приготувати екологічний продукт. Ефективна конструкція хлібопічки забезпечує відображення тепла від внутрішньої дзеркальної поверхні. Завдяки цьому утворюється смачна хрустка скоринка. Інтелектуальна технологія дозволяє змінювати метод замішування тіста відповідно до бажаним типом хліба. Два датчика контролюють температуру всередині і зовні хлібопічки. Результат - ідеальна випічка при будь-яких умовах! Хлібопечка оснащена спеціальними програмами для приготування безглютенового хліба і навіть кексів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Panasonic |
| Потребляемая мощность | 700 Вт |
| Состояние | Новое |
| Форма выпечки | круглая |
| Программы выпечки | |
| Варенье | Да |
| Ржаной хлеб | Да |
| Хлеб без клейковины | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Інші програми | м’який із родзинками, м’який із родзинками (швидкий рецепт), бріош, тільки випікання |
| Бездріжджове тісто | немає |
| Бородинский хлеб | немає |
| Ваги | немає |
| Вибір кольору скоринки | є |
| Вибір розміру випічки | є |
| Дві форми випікання | Нет |
| Диспенсер | немає |
| Дріжджове тісто | немає |
| Дієтичний хліб | є |
| Йогурт | немає |
| Кількість програм випікання | 18 |
| Максимальный вес выпечки | 1000 г |
| Программирование | немає |
| Пшеничный хлеб | немає |
| Підтримка температури | немає |
| Піцца | є |
| Розміри | 273 х 340 х 404 мм |
| Різновид керування | кнопкове |
| Смотровое окно | немає |
| Таймер/Відтермінування старту | є |
| Французкий хлеб | немає |
| Швидка випічка | є |
Информация для заказа
- Цена: 10 172 ₴








