
Електрочайник Russell Hobbs 26381-70
1 856 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN15306
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Чайник RUSSELL HOBBS 26381-70 відрізняється гарним 3D-дизайном з акцентами із нержавіючої сталі. Його бездоганний дизайн з приємним на дотик оздобленням буде прикрасою будь-якої кухні. Чайник має об'єм 1,7 літра. Крім того, він має носик ідеальної форми. Вікно води з синім підсвічуванням та індикатор швидкого закипання дозволяють точно бачити, скільки води в чайнику.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Russell Hobbs |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Объем | 1.7 л |
| Тип | Электрочайник |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (ВxШxГ) | 22 x 21 x 17 см |
| Мощность | 2400 Вт Вт |
| Нагревательный элемент | прихований дисковий |
| Покрытие нагревательного элемента | нержавіюча сталь |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 1 856 ₴








