З автоматичною кавоваркою KRUPS Evidence Plus ви одним дотиком приготуєте приголомшливу ароматну каву як справжній баріста. Завдяки 19 передвстановленим і регульованим програмам ви завжди будете отримувати ідеальний напій з тільки що змелених зерен кави, який відповідає вашому смаку. Ви також можете вибрати 6 рецептів, які можна буде запустити натисненням всього однієї кнопки. Інноваційна та інтуїтивна широка кольорова сенсорна панель з OLED-дисплеєм допоможе швидко і легко управляти кавоваркою. Конічна кавомолка з нержавіючої сталі ефективно і на високій швидкості подрібнює зерна до потрібного помелу. Унікальна технологія KRUPS QUATTRO FORCE зробить звичну домашню каву твором мистецтва.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Krups |
| Давление помпы | 15 бар |
| Приготовление молочных напитков | Автоматическое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8.4 кг |
| Дополнительные функции | |
| Подача горячей воды | Да |
| Подогрев чашек | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическое отключение | є |
| Блокування від дітей | немає |
| Вбудована кавомолка | є |
| Вид | окремостояча |
| Використовувані технології | Quattro Force, ExtraShot |
| Віддалене керування | відсутнє |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Дополнительно | немає |
| Знімна варильна група | відсутня |
| Керування | сенсорне |
| Комплектация | кавоварка, інструкція |
| Кількість запрограмованих напоїв | немає даних |
| Кількість фільтрів | 1 |
| Материал корпуса | пластик, метал |
| Можливість програмування | є |
| Мощность | 1450 Вт Вт |
| Одночасне приготування чашок | 1-2 |
| Приготування напоїв | американо, кава крема, рістрето, еспресо, еспресо лунго, спінене молоко, капучино, лате, кава з молоком, лате макіато, флет-вайт, чорна кава |
| Програмування жорсткості води | відсутнє |
| Програмування міцності кави | є |
| Програмування обсягу порції | є |
| Програмування температури напою | є |
| Протикрапельний механізм | відсутній |
| Регулювання висоти дозатора/підставки | є |
| Регулювання мелення | є |
| Резервуар для води | 2.3 л |
| Розміри | 24 х 36 х 37 см |
| Система самоочищення | є |
| Тип используемого кофе | зернова / мелена |
| Цвет корпуса | сріблястий з чорним |
Информация для заказа
- Цена: 26 925 ₴









