
Електрична турка Gorenje TCM330B
942 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN3098
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електрична турка Gorenje готує до чотирьох чашок кави одночасно. Почастуйте рідних і друзів оригінальною кавою по-турецьки або з додаванням цукру. Цю кавоварку можна також використовувати як електричний чайник.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Цвет | Черный |
| Материал ручки | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическое выключение | немає |
| Вес | 0.7 кг кг |
| Вид використовуваної кави | мелена |
| Габарити (ВхШхГ) | 19х26х14.5 см |
| Гумові ніжки | є |
| Декорування | без декорування |
| Детектор відсутності води у резервуарі | немає |
| Додаткові дані | - |
| Защита от перегрева | є |
| Индикатор работы | є |
| Керування | механічне |
| Количество порций | 4 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Мощность | 550 Вт Вт |
| Наявність носика | є |
| Об'єм резервуару | 330 мл |
| Об'єм резервуару для води | 330 мл |
| Обертання на 360 градусів | є |
| Поддержание температуры | немає |
| Подогрев чашек | відсутній |
| Прорезиненные ножки | є |
| Система захисту від перегрівання | є |
| Сумісність з газовими плитами | - |
| Сумісність з електричними плитами | - |
| Сумісність з індукційними плитами | - |
| Сумісність зі склокерамічними плитами | - |
| Тип | турка електрична |
| Тип используемого кофе | молота |
| У комплекті | кавоварка, документація |
Информация для заказа
- Цена: 942 ₴







