
Кавомашина Krups EA894810
23 484 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN15326
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
З автоматичною кавоваркою KRUPS Evidence Plus можна одним дотиком приготувати приголомшливу ароматну каву як справжній бариста. Завдяки 19 встановленим і регульованим програмам завжди можна отримати ідеальний напій із щойно змелених зерен кави, що відповідає смаку. Також можна обрати 6 рецептів і запустити натисканням лише однієї кнопки. Інноваційна та інтуїтивна широка кольорова сенсорна панель з OLED-дисплеєм допоможе швидко та легко керувати кавоваркою. Конічна кавомолка з нержавіючої сталі ефективно та на високій швидкості подрібнює зерна до потрібного помелу. Унікальна технологія KRUPS QUATTRO FORCE зробить звичну домашню каву витвором мистецтва.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Krups |
| Давление помпы | 15 бар |
| Цвет корпуса | Черный |
| Приготовление молочных напитков | Автоматическое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическое отключение | є |
| Блокування від дітей | є |
| Вбудована кавомолка | є |
| Вид | окремостояча |
| Використовувані технології | - |
| Віддалене керування | відсутнє |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Дополнительно | немає |
| Знімна варильна група | відсутня |
| Керування | сенсорне |
| Комплектация | кавоварка, інструкція |
| Кількість запрограмованих напоїв | немає даних |
| Кількість фільтрів | 1 |
| Материал корпуса | пластик, метал |
| Можливість програмування | є |
| Мощность | 1450 Вт Вт |
| Одночасне приготування чашок | 1-2 |
| Подача горячей воды | відсутня |
| Подогрев чашек | відсутній |
| Приготування напоїв | рістретто, еспресо, доппіо, велика кава, американо, капучино, лате макіато, лате, еспресо макіато, флет-вайт, молочна піна, гаряча вода |
| Програмування жорсткості води | відсутнє |
| Програмування міцності кави | є |
| Програмування обсягу порції | є |
| Програмування температури напою | відсутнє |
| Протикрапельний механізм | є |
| Регулювання висоти дозатора/підставки | відсутнє |
| Регулювання мелення | є |
| Резервуар для води | 2.3 л |
| Розміри | 24 х 36 х 37 см |
| Система самоочищення | є |
| Тип используемого кофе | зернова |
Информация для заказа
- Цена: 23 484 ₴










