NIVONA CafeRomatica NICR 550 - кавомашина Nivona 5 серії з оновленим кольоровим TFT-дисплеєм для комфортного керування! Зробіть ранок простішим і залишок дня теж: моделі 5-ї серії створюють чудово ароматну свіжомелену каву. Встаньте з правильного боку ліжка з кавою з автоматичної кавомашини. Випийте чашку кави або еспресо на двох. Модель початкового класу пропонує більше, ніж просто чудову кавомашину.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nivona |
| Давление помпы | 15 бар |
| Цвет корпуса | Черный |
| Тип кофеварки | Эспрессо |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8.4 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Дополнительные функции | |
| Подача горячей воды | Да |
| Подогрев чашек | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическое отключение | є |
| Блокування від дітей | є |
| Вбудована кавомолка | є |
| Вид | окремостояча |
| Використовувані технології | Aromatica System |
| Віддалене керування | відсутнє |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Дополнительно | ролики для переміщення машини, конічний млин із загартованої нержавіючої сталі, герметична кришка контейнера для зерен для зберігання аромату |
| Знімна варильна група | відсутня |
| Керування | сенсорне |
| Комплектация | кавомашина, фільтр для води CLARIS, таблетки для чищення, трубка капучинатора, тестові смужки (для вимірювання жорсткості води), мірна ложка, інструкція |
| Кількість запрограмованих напоїв | 5 шт |
| Кількість фільтрів | 1 |
| Можливість програмування | є |
| Мощность | 1455 Вт Вт |
| Одночасне приготування чашок | 1-2 |
| Приготовление молочных напитков | ручне |
| Приготування напоїв | еспресо, американо, гаряча вода, еспресо лунго, гаряча молочна піна |
| Програмування жорсткості води | є |
| Програмування міцності кави | є |
| Програмування обсягу порції | є |
| Програмування температури напою | є |
| Протикрапельний механізм | є |
| Регулювання висоти дозатора/підставки | відсутнє |
| Регулювання мелення | є |
| Резервуар для води | 2.2 л |
| Розміри | 34 х 24 х 46 см |
| Система самоочищення | є |
| Тип используемого кофе | зернова / мелена |
Информация для заказа
- Цена: 27 325 ₴











