
Кавомашина Krups EA877D10
26 094 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN15344
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кавоварка Krups Experience+ - це сучасний та стильний пристрій для приготування кави. Вона володіє інноваційною технологією, яка гарантує високу якість напоїв. Ця кавомашина пропонує різноманітні налаштування, що дозволяють користувачеві вибирати ступінь помелу та інтенсивність кави. З автоматичною системою приготування та зручним інтерфейсом Krups Experience+ робить приготування кави простим і задовільним процесом. Стильний дизайн і функціональність роблять цю кавоварку відмінним вибором для цінителів кави.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Krups |
| Давление помпы | 15 бар |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Приготовление молочных напитков | Автоматическое |
| Тип используемого кофе | Зерна |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9.2 кг |
| Дополнительные функции | |
| Подача горячей воды | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическое отключение | є |
| Блокування від дітей | немає |
| Вбудована кавомолка | є |
| Вид | окремостояча |
| Використовувані технології | Quattro Force |
| Віддалене керування | відсутнє |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Дополнительно | немає |
| Знімна варильна група | відсутня |
| Керування | сенсорне |
| Комплектация | кавоварка, інструкція |
| Кількість запрограмованих напоїв | немає даних |
| Кількість фільтрів | 1 |
| Материал корпуса | пластик, метал |
| Можливість програмування | відсутня |
| Мощность | 1550 Вт Вт |
| Одночасне приготування чашок | 1-2 |
| Подогрев чашек | відсутній |
| Приготування напоїв | рістретто, еспресо, доппіо, велика кава, американо, лате макіато, лате, еспресо макіато, лунго, фільтр-кава, капучіно, капучіно італійське, флет-вайт, спінене молоко, нітро, кава з льодом, гаряча вода |
| Програмування жорсткості води | відсутнє |
| Програмування міцності кави | є |
| Програмування обсягу порції | є |
| Програмування температури напою | відсутнє |
| Протикрапельний механізм | є |
| Регулювання висоти дозатора/підставки | відсутнє |
| Регулювання мелення | є |
| Резервуар для води | 3 л |
| Розміри | 24 х 44 х 40 см |
| Система самоочищення | є |
Информация для заказа
- Цена: 26 094 ₴










