
Кавомашина Krups EA89ZB10
16 236 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN15346
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
З кавоваркою Krups EA89Z Classic Edition насолоджуйтесь смачними напоями будинку одним дотиком. Вибирайте між 8 рецептами, включаючи рістрето, еспресо, лунго, американо, капучіно, лате макіато, кафе лате та гарячу воду для чаю і зберігайте до двох персоналізованих фаворитів. Система автоматичної очистки вимагає лише трьох миючих таблеток на рік для легкого обслуговування. Завдяки Advanced Milk Technology та інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу ідеальна кава стане одним дотиком
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Krups |
| Давление помпы | 15 бар |
| Цвет корпуса | Черный |
| Приготовление молочных напитков | Автоматическое |
| Тип кофеварки | Эспрессо |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.8 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Дополнительные функции | |
| Подача горячей воды | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическое отключение | є |
| Блокування від дітей | немає |
| Вбудована кавомолка | є |
| Вид | окремостояча |
| Використовувані технології | Quattro Force, MilkAdvanced |
| Віддалене керування | відсутнє |
| Дисплей | без дисплея |
| Дополнительно | функція попереднього змочування |
| Знімна варильна група | відсутня |
| Керування | сенсорне |
| Комплектация | кофемашина, силіконова трубка капучинатора, 2 таблетки для чищення варочного механізму + голка для чищення молочного блоку, гарантійний талон, інструкція |
| Кількість запрограмованих напоїв | 8 шт |
| Кількість фільтрів | 1 |
| Можливість програмування | є |
| Мощность | 1450 Вт Вт |
| Одночасне приготування чашок | 1-2 |
| Подогрев чашек | відсутній |
| Приготування напоїв | американо, гаряча вода, лонг блек, рістретто, еспресо, капучино, лате, лате макіато |
| Програмування жорсткості води | відсутнє |
| Програмування міцності кави | є |
| Програмування обсягу порції | є |
| Програмування температури напою | є |
| Протикрапельний механізм | є |
| Регулювання висоти дозатора/підставки | є |
| Регулювання мелення | є |
| Резервуар для води | 2.3 л |
| Розміри | 38 х 36.7 х 24 см |
| Система самоочищення | є |
| Тип используемого кофе | зернова |
Информация для заказа
- Цена: 16 236 ₴










