
Гриль George Foreman Fit Grill Copper Medium 1630Вт, темп. режимів-1 (25811-56)
2 295 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN15417
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Гриль 25811-56 — ваш ідеальний помічник для здорового та швидкого харчування! Компактний гриль на 3 порції підходить для студентів, сімейних пар і невеликих компаній. З ним приготування соковитих стейків, хрустких паніні й смачних овочів-гриль стане неймовірно простим.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Russell Hobbs |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от перегрева | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор роботи / нагріву | є / є |
| Автовимкнення | немає даних |
| Антипригарное покрытие | Есть |
| Дисплей | без дисплея |
| Дополнительно | можливість вертикального зберігання |
| Звуковой сигнал | немає |
| Знімні пластини | немає |
| Комплектация | електрогриль, піддон для жиру, гарантія, інструкція |
| Материал рабочей поверхности | антипригарне покриття |
| Мощность | 1630 Вт Вт |
| Нагревательный элемент | електричний ТЕН |
| Обертання шампура на 360° | немає |
| Піддон для збирання жиру | є (знімний) |
| Регулируемый термостат | немає |
| Розмір робочої поверхні | 25.5 х 20 см |
| Сенсор визначення товщини продукту | немає |
| Таймер | немає |
| Текстура робочої поверхні | ребриста |
| Термостат | 214 °C |
| Термоізольована ручка | є |
| Тип | електрогриль |
| Тип управления | Механическое |
| Тип установки | Настольный |
| Управление | Механическое |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 2 295 ₴










