Передова технологія об'єднала традиційне керамічне покриття з сяйвом перлів, щоб створити чудовий випрямляч для вашого волосся! Оберіть оптимальну комфортну температуру з діапазону 150-235 ° C.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество температурных режимов | 10 |
| Вращение насадки | Да |
| Плавающие пластины | Да |
| Ширина пластин | 25 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 918 г // вес в упаковке кг |
| Время нагрева | 10 сек |
| Держатель | немає |
| Дисплей / Індикація температури | є |
| Длина шнура | 3 м |
| Додаткові насадки | - |
| Максимальная температура нагрева | 235 °C |
| Мощность | 50 Вт Вт |
| Насадки в комплекті | випрямляч |
| Обертаючий шнур | є |
| Петля для підвішування | є |
| Подання пари | немає |
| Покриття пластин | кераміка |
| Регулировка температуры | є |
| Рукавичка / Термокилимок | немає |
| Тип устройства | щипці-випрямляч |
| Холодне обдування | відсутнє |
| Цвет | Черный |
| Чехол | Есть |
Информация для заказа
- Цена: 1 946 ₴


