Remington S3500 Ceramic Straight - випрямляч з пластинами з антистатичним керамічним покриттям, що дає вашому волоссю ще більше захисту та шовковистий і гладкий результат без зусиль. Висока швидкість нагріву до 230 º C за 15 секунд допоможе, досягнути бажаного ефекту негайно.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Ширина пластин | 20 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Іонізація | немає |
| Вес | 505 г //в упаковке кг |
| Вращение насадки | відсутнє |
| Время нагрева | 15 сек |
| Держатель | немає |
| Дисплей / Індикація температури | відсутнє |
| Длина шнура | 1.8 м |
| Додаткові насадки | - |
| Максимальная температура нагрева | 230 °C |
| Мощность | 15 Вт Вт |
| Насадки | випрямляч |
| Обертаючий шнур | є |
| Петля для підвішування | немає |
| Плавающие пластины | відсутні |
| Подання пари | немає |
| Покриття пластин | турмалін, кераміка |
| Пристрій | щипці-випрямляч |
| Рабочая температура | 150-230°C |
| Регулировка температуры | є |
| Рукавичка / Термокилимок | немає |
| Функции | іонізація, швидке нагрівання, випрямлення волосся, регулювання температури |
| Холодне обдування | відсутнє |
| Чехол | Есть |
Информация для заказа
- Цена: 1 147 ₴


