Liss & Curl 2-в-1 забезпечує ідеальне вирівнювання волосся одним рухом завдяки інноваційній системі Straight Optimizer. Волосся захищене і на 100% стійке до пошкодження за оптимальної температури 170 °С, ексклюзивне покриття пластин Cashmere Keratin і генератор іонів забезпечують сяйний блиск волосся.
Блиск і гладкість.
Система іонізації в поєднанні з ексклюзивним покриттям пластин Cashmere Keratin з аргановою олією надасть блиску та гладкості вашому волоссю.
Ефективність одним рухом.
Випрямляч оснащений системою Straight Optimizer, ексклюзивна інновація з силіконовою смужкою, що м'яко натягує волосся для ідеального вирівнювання.
Захист волосся.
Оптимальна передача тепла з прекрасним регулюванням температури для ефективного випрямлення за низької температури.
Плаваючі пластини.
Унікальні плаваючі пластини дбайливо захоплюють локон, не пошкоджуючи його структуру і не вириваючи волосся.
Точне налаштування.
Налаштування температури з високою точністю від 130 °C до 200 °C.
Легке зберігання.
Система блокування пластин для безпечного і легкого зберігання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Rowenta |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Вращение насадки | Да |
| Плавающие пластины | Да |
| Ширина пластин | 25 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Tемпературні режими | 9 |
| Время нагрева | 30 сек |
| Дисплей / Індикація температури | є |
| Длина шнура | 1.8 м |
| Кіл-ть температурних режимів | 9 |
| Максимальная температура нагрева | 200 °C |
| Мощность | 34 Вт Вт |
| Назначение | для гладкої зачіски, для ефекту «природної хвилі», для випрямляння волосся |
| Насадки в комплекті | випрямляч |
| Обертаючий шнур | є |
| Особенности | петля для підвішування, іонізація, плаваючі пластини |
| Подання пари | немає |
| Покриття пластин | кераміка |
| Режими | іонізація, швидке нагрівання, автовимкнення |
| Рукавичка / Термокилимок | немає |
| Серия | Premium Care Liss&Curl |
| Тип устройства | стайлер |
| Холодне обдування | відсутнє |
| Цвет | Белый |
| Чехол | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 2 647 ₴


