Отримайте неперевершений об'єм, укладку і текстуру швидко та без зайвих зусиль за допомогою щипців для гофре Ceramic Crimp 220! Насолоджуйтесь легким процесом стайлінгу завдяки простому управлінню і в 4 рази більшому захисту волосся. Завдяки керамічним пластинам з турмаліновим покриттям, щипці забезпечують рівномірний розподіл тепла, створюючи об'єм при коренях, роблячи волосся м'яким та блискучим.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Тип | Плойки |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество температурных режимов | 7 |
| Ширина пластин | 37 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 430 г кг |
| Вращение насадки | відсутнє |
| Время нагрева | 30 сек |
| Держатель | немає |
| Дисплей / Індикація температури | відсутнє |
| Длина шнура | 1.8 м |
| Додаткові насадки | - |
| Максимальная температура нагрева | 220 °C |
| Мощность | 54 Вт Вт |
| Обертаючий шнур | є |
| Плавающие пластины | відсутні |
| Подання пари | немає |
| Покриття пластин | турмалін, кераміка |
| Регулировка температуры | є |
| Режими | гофре, створення обсягу |
| Рукавичка / Термокилимок | немає |
| Тип устройства | щипці-випрямляч |
| Холодне обдування | відсутнє |
| Цвет | Черный |
| Чехол | Есть |
Информация для заказа
- Цена: 1 736 ₴







