Випрямляч Remington S7307 Aqualisse Extreme для використання на вологому або сухому волоссі потужністю 47 Вт. Матеріал покриття: кераміка.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Ширина пластин | 11 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Tемпературні режими | 10 |
| Вес | 0.312 г кг |
| Вращение насадки | відсутнє |
| Время нагрева | 15 сек |
| Держатель | немає |
| Дисплей / Індикація температури | є |
| Додаткові насадки | - |
| Кіл-ть температурних режимів | 10 |
| Максимальная температура нагрева | 230 °C |
| Мощность | 47 Вт Вт |
| Назначение | для гладкої зачіски, для ефекту «природної хвилі», для спіральних (вертикальних) локонів, для горизонтальних локонів |
| Обертаючий шнур | є |
| Особенности | автовідключення, плаваючі пластини, з терморегулятором |
| Плавающие пластины | відсутні |
| Подання пари | немає |
| Покриття пластин | кераміка |
| Режими | укладка волосся, автовимкнення/через 60 хвилин, вертикальні локони, горизонтальні локони, створення гладкої зачіски |
| Рукавичка / Термокилимок | немає |
| Серия | Aqualisse Extreme |
| Тип устройства | щипці-випрямляч |
| Холодне обдування | відсутнє |
| Цвет | Черный |
| Чехол | Есть |
Информация для заказа
- Цена: 2 658 ₴





