
Вирівнювач для волосся Remington S8901
2 362 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN15499
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Створіть чудовий стайлінг і здоровий спосіб за допомогою випрямляча Hydraluxe. Його пластини з покриттям Moisture Lock допомагають зберігати ідеальний баланс вологи у волоссі при кожному ковзанні. Налаштування температури Hydracare дозволяє виконувати укладання при більш низькій температурі, тому вам не доведеться турбуватися про надмірне тепловому пошкодженні волосся.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество температурных режимов | 9 |
| Плавающие пластины | Да |
| Ширина пластин | 25 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Tемпературні режими | 9 |
| Вес | 375 г кг |
| Вращение насадки | відсутнє |
| Время нагрева | 15 сек |
| Держатель | немає |
| Дисплей / Індикація температури | є |
| Додаткові насадки | - |
| Кіл-ть температурних режимів | 9 |
| Максимальная температура нагрева | 230 °C |
| Мощность | 55 Вт Вт |
| Обертаючий шнур | є |
| Петля для підвішування | немає |
| Подання пари | немає |
| Покриття пластин | кераміка |
| Регулировка температуры | є |
| Режими | іонізація, випрямлення волосся, вертикальні локони, горизонтальні локони, блокування температури |
| Рукавичка / Термокилимок | немає |
| Тип устройства | щипці-випрямляч |
| Холодне обдування | відсутнє |
| Цвет | Белый |
| Чехол | Есть |
Информация для заказа
- Цена: 2 362 ₴





