Фен-щітка Babyliss AS950E заснована на двигуні DC. Такий мотор став одним із найкращих варіантів для подібної техніки. Він бездоганний у своїй роботі і при потужності 650 Вт набагато функціональніший, ніж його аналоги за таких же параметрів. Довговічність та якісне продукування тепла та повітряного потоку гарантовані. Особливістю цієї моделі стала головка з обертанням. Вона забезпечує акуратне захоплення пасм та прогрівання їх в автоматичному режимі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BaByliss |
| Количество насадок | 2 |
| Тип | Фен-щетка |
| Пользовательские характеристики | |
| Tемпературні режими | 2 |
| Длина шнура | 2.5 м |
| Діаметр щіток | 40 мм, 50 мм |
| Кіл-ть температурних режимів | 2 |
| Мощность | 650 Вт Вт |
| Насадки в комплекті | обертові керамічні насадки 50 мм і 40 мм |
| Обертовий шнур | є |
| Особенности | іонізація, обертання шнура на 360° |
| Покриття нагрівального елемента | кераміка |
| Режими | іонізація, обертання насадки, холодний обдув |
| Серия | - |
| Тип устройства | фен-щітка |
| Цвет | Фиолетовый |
Информация для заказа
- Цена: 3 389 ₴





