
Електробритва Panasonic ES-LL41-K520
5 144 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN15562
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бритвою Panasonic ES-LL41-K520 можна робити все: від стрижки бороди до створення ідеальних чітких ліній і гоління. Забудьте про цілу купу різних інструментів для догляду - адже цей пристрій вміє все, що потрібно для моделювання вашої бороди.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Panasonic |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.155 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Время работы от аккумулятора | 50 мин |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація рівня заряджання | є |
| Автоперемикання напруги | є |
| Вид гоління | вологе + сухе |
| Водонепроницаемый корпус | є |
| Время зарядки | 1 год ч |
| Додаткові насадки | насадка 1-3 мм, насадка 5-7 мм |
| Комплектация | бритва, захисна кришка, 2 насадки, щіточка для чищення, масло |
| Кількість голівок для гоління / сіток | 3 |
| Назначение | Для мужчин |
| Наличие дисплея | є |
| Наявність тримера | є |
| Очищення | вологе |
| Питание | мережа + акумулятор |
| Плаваюча голівка | є |
| Розміри | 15.5x6.4x4.9 см |
| Сенсор визначення щільності щетини | є |
| Система самоочищення | відсутня |
| Технологии | немає |
| Тип | сіткова |
| Тип та кількість елементів живлення | 1 х Li-ion |
| Тип тримера | відкидний |
| Цвет | Чёрный |
| Швидке заряджання | є |
Информация для заказа
- Цена: 5 144 ₴










