
Тример Remington T-Series, для бороди, вусів, окантовки, брови, носа та вух, ААх1, насадок-4, сталь (NE7000)
1 347 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN15617
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тример Ultimate Precision Trimmer серії T має вирізну шийку для кращої видимості та реверсивне Т-подібне лезо для акуратного та точного підрівнювання. Якщо ви хочете добитися точної окантовки, точної деталізації і ретельного підрівнювання бороди, шиї та лінії росту волосся, то вам сподобається тример Ultimate Precision серії T. Модифікована вирізна шийка забезпечує покращений огляд, а реверсивне Т-подібне лезо забезпечує акуратне контрольованого укладання щоразу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Цвет | Черный |
| Количество установок длины | 5 |
| Минимальная длина стрижки | 1 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор заряджання | немає |
| Вологе очищення / Використання в душі | є |
| Для бороди та вусів | Да |
| Для брів | Да |
| Для носа та вух | Да |
| Для окантування | Да |
| Для стрижки волосся | Нет |
| Для тіла | Нет |
| Для інтимних зон | Нет |
| Зарядное устройство | немає |
| Источник питания | батарейки/1хАА |
| Комплектация | насадки, гребінь для брів, батарейка 1xAA |
| Кількість насадок в комплекті | 5 шт |
| Максимальна довжина стрижки | 5 мм |
| Минимальная длина | 1 мм |
| Ножиці | немає |
| Підсвічування дисплея / корпусу | немає |
| Самозаточуючі леза | немає даних |
| Тип | для бороди, для вух/носа, для брів, для обличчя, для вусів |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки |
| Футляр / Чохол | немає |
| Час заряджання акумулятора | немає |
| Щеточка для чистки | немає |
Информация для заказа
- Цена: 1 347 ₴








