
Відпарювач для одягу Tefal DT6130E0
2 029 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN15681
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ультралегкий і зручний ручний відпарювач Tefal Access Steam First допоможе вам виглядати бездоганно в будь-який час і в будь-якому місці. Компактний отпариватель розігрівається всього за 15 секунд і швидко справляється з будь-якими складками, а пар безпечний для всіх типів тканини - навіть найделікатніших.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Цвет | білий із синім |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.85 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Автовимкнення | немає |
| Вертикальна прасувальна дошка | відсутня |
| Вертикальное отпаривание | є |
| Давление пара | немає даних |
| Длина шнура | 2.6 м |
| Довжина шлангу | немає |
| Додаткові насадки | немає |
| Защита от накипи | немає |
| Знімний резервуар для води | відсутній |
| Материал подошвы | пластик |
| Мощность | 1300 Вт Вт |
| Об'єм резервуару для води | 0.07 л |
| Обертання шнура на 360° | є |
| Основна насадка | пряме випаровування |
| Паровой удар | немає |
| Постійна пара | є |
| Потужність парового удару | немає |
| Потужність постійної подачі пари | 20 г/хв |
| Регулировка температуры | відсутнє |
| Регулятор подачи пара | є |
| Розміри | 30 x 10.6 x 18.4 см |
| Система «Капля-стоп» | немає |
| Система самоочищення | немає |
| Стійка-вішалка | немає |
| Терморукавичка | немає |
| Тип отпаривателя | ручний |
| Час нагрівання води | 15 сек |
Информация для заказа
- Цена: 2 029 ₴










