
Відпарювач для одягу Philips STH3000/20
1 959 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN3439
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ручний відпарювач серії 3000 - це легке і компактне складне пристрій для
простого використання і зберігання, яке допоможе привести одяг в норму в будь-який
час і в будь-якому місці. Він стане для вас ідеальним варіантом для швидкого і зручного
відпарювання будинку і в дорозі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.812 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Автовимкнення | немає |
| Вертикальна прасувальна дошка | відсутня |
| Вертикальное отпаривание | є |
| Давление пара | немає даних |
| Длина шнура | 2 м |
| Довжина шлангу | немає |
| Додаткові насадки | немає |
| Защита от накипи | немає |
| Знімний резервуар для води | є |
| Материал подошвы | пластик |
| Мощность | 1000 Вт Вт |
| Об'єм резервуару для води | 0.1 л |
| Обертання шнура на 360° | відсутнє |
| Основна насадка | пряме випаровування |
| Паровой удар | немає |
| Постійна пара | є |
| Потужність парового удару | немає |
| Потужність постійної подачі пари | 20 г/хв |
| Регулировка температуры | відсутнє |
| Регулятор подачи пара | немає |
| Розміри | 21.9 х 16.7 х 9.4 см |
| Система «Капля-стоп» | немає |
| Система самоочищення | немає |
| Стійка-вішалка | немає |
| Терморукавичка | немає |
| Тип отпаривателя | ручний |
| Цвет | Синий |
| Час нагрівання води | 30 сек |
Информация для заказа
- Цена: 1 959 ₴










