
Відпарювач для одягу Tefal DT2024E1
2 090 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN15695
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розкрийте свій стиль за допомогою відпарювача для одягу Tefal Pure POP, який виводить догляд за одягом на новий рівень. Цей прилад інтуїтивно зрозумілий і ефективний, бо очищає та відпарює одним простим плавним рухом. Зручна двостороння система насадки забезпечує легке перемикання між оксамитовою стороною для відпарювання без будь-якого ризику пошкодження — навіть для найделікатніших тканин — і стороною для видалення ворсу, яка освіжає одяг і зберігає ваш бездоганний зовнішній вигляд.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.71 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Автовимкнення | є |
| Вертикальна прасувальна дошка | відсутня |
| Вертикальное отпаривание | є |
| Давление пара | немає даних |
| Довжина шлангу | 2 м |
| Додаткові насадки | насадка для видалення ворсу, для делікатних тканин, для оббивки |
| Защита от накипи | немає |
| Знімний резервуар для води | є |
| Материал подошвы | пластик |
| Мощность | 1300 Вт Вт |
| Об'єм резервуару для води | 0.07 л |
| Обертання шнура на 360° | відсутнє |
| Основна насадка | пряме випаровування |
| Паровой удар | немає |
| Постійна пара | є |
| Потужність парового удару | немає |
| Потужність постійної подачі пари | 20 г/хв |
| Регулировка температуры | відсутнє |
| Регулятор подачи пара | немає |
| Розміри | 31.8 х 14.1 х 5.7 см |
| Система «Капля-стоп» | немає |
| Система самоочищення | немає |
| Стійка-вішалка | немає |
| Терморукавичка | немає |
| Тип отпаривателя | ручний |
| Цвет | Зелёный |
| Час нагрівання води | 15 сек |
Информация для заказа
- Цена: 2 090 ₴










