
Відпарювач SteamOne компактний 2000Вт, 150мл, паровий удар-30гр, нерж. сталь, чорний (EUNS150B)
3 687 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN15702
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Відпарювач EUNS150B - потужний і готовий всього за кілька секунд миттєво відпарювати одяг. З витратою пару 30 г/хв потік пару легко усуне зморшки на будь-яких видах тканин, навіть на найщільніших. Легкий у використанні та розроблений для оптимізації хвата, він зробить життя стильним скрізь!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SteamOne |
| Цвет | черний |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.03 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Автовимкнення | є |
| Вертикальна прасувальна дошка | відсутня |
| Вертикальное отпаривание | є |
| Давление пара | немає даних |
| Длина шнура | 2 м |
| Довжина шлангу | немає |
| Додаткові насадки | немає |
| Защита от накипи | немає |
| Знімний резервуар для води | є |
| Материал подошвы | нержавіюча сталь |
| Мощность | 2000 Вт Вт |
| Об'єм резервуару для води | 0.15 л |
| Обертання шнура на 360° | відсутнє |
| Основна насадка | пряме випаровування |
| Паровой удар | немає |
| Постійна пара | є |
| Потужність парового удару | немає |
| Потужність постійної подачі пари | 30 г/хв |
| Регулировка температуры | відсутнє |
| Регулятор подачи пара | є |
| Розміри | 17.3 х 11.8 х 22 см |
| Система «Капля-стоп» | немає |
| Система самоочищення | немає |
| Стійка-вішалка | немає |
| Терморукавичка | немає |
| Тип отпаривателя | ручний |
| Час нагрівання води | 35 сек |
Информация для заказа
- Цена: 3 687 ₴









