
Відпарювач SteamOne компактний 1800Вт, 140мл, паровий удар-28гр, нерж. сталь, чорний (SN200B)
3 112 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN15703
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Відпарювач SteamOne - це компактний пристрій з потужністю 1800 Вт і об'ємом резервуару на 140 мл для води. Забезпечує вихід пари з силою 28 грам на квадратний метр. Виготовлений з нержавіючої сталі та виконаний у чорному кольорі. Завдяки своїм характеристикам і дизайну є зручним і ефективним інструментом для видалення складок з різних видів тканин.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SteamOne |
| Цвет | черний |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Автовимкнення | є |
| Вертикальна прасувальна дошка | відсутня |
| Вертикальное отпаривание | є |
| Давление пара | немає даних |
| Длина шнура | 3 м |
| Довжина шлангу | немає |
| Додаткові насадки | немає |
| Защита от накипи | немає |
| Знімний резервуар для води | є |
| Материал подошвы | нержавіюча сталь |
| Мощность | 1800 Вт Вт |
| Об'єм резервуару для води | 0.14 л |
| Обертання шнура на 360° | відсутнє |
| Основна насадка | пряме випаровування |
| Паровой удар | є |
| Постійна пара | є |
| Потужність парового удару | 28 г/хв |
| Потужність постійної подачі пари | немає даних |
| Регулировка температуры | відсутнє |
| Регулятор подачи пара | є |
| Розміри | 22 х 11.8 х 17.3 см |
| Система «Капля-стоп» | немає |
| Система самоочищення | немає |
| Стійка-вішалка | немає |
| Терморукавичка | немає |
| Тип отпаривателя | ручний |
| Час нагрівання води | 40 сек |
Информация для заказа
- Цена: 3 112 ₴










