
Відпарювач SteamOne вертикальний 1800Вт, 1800мл, паровий удар-40гр, гачок, плічка, нерж. сталь, чорний (H18B)
7 462 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN15704
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Вертикальний відпарювач SteamOne - це прилад із максимальною потужністю 1800 Вт та великим резервуаром на 1800 мл для води. Завдяки вертикальному дизайну він ідеально підходить для відпарювання великої кількості речей, включаючи сукні, костюми та штори. Зручне розташування кнопок та компактні розміри роблять його легким у використанні та зберіганні. Оптимальний обсяг резервуара дозволяє тривалий час користуватися відпарювачем без необхідності частого поповнення води.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SteamOne |
| Цвет | Черный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Вертикальное отпаривание | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.13 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Автовимкнення | немає |
| Вертикальна прасувальна дошка | відсутня |
| Давление пара | немає даних |
| Длина шнура | 1.8 м |
| Довжина шлангу | немає даних |
| Додаткові насадки | немає |
| Защита от накипи | немає |
| Знімний резервуар для води | відсутній |
| Материал подошвы | нержавіюча сталь |
| Мощность | 1800 Вт Вт |
| Об'єм резервуару для води | 1.8 л |
| Обертання шнура на 360° | відсутнє |
| Основна насадка | пряме випаровування |
| Паровой удар | є |
| Постійна пара | є |
| Потужність парового удару | немає |
| Потужність постійної подачі пари | 40 г/хв |
| Регулировка температуры | відсутнє |
| Регулятор подачи пара | немає |
| Розміри | 35 х 25 х 25 см |
| Система «Капля-стоп» | немає |
| Система самоочищення | немає |
| Стійка-вішалка | є |
| Терморукавичка | є |
| Тип отпаривателя | стаціонарний |
| Час нагрівання води | 60 сек |
Информация для заказа
- Цена: 7 462 ₴










