
Відпарювач для одягу Tefal DT1034E1
1 939 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN15706
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Завдяки ультракомпактній складній рамі Origin Travel від Tefal є ідеальним ручним відпарювачем для подорожей. Це портативне рішення для догляду за одягом пропонує повний пакет: швидке нагрівання за 25 секунд, потужність 1200 Вт і надійний вихід пари до 20 г/хв, потужна пари, яка освіжає тканину, знімний резервуар для води тощо.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.75 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Автовимкнення | немає |
| Вертикальна прасувальна дошка | відсутня |
| Вертикальное отпаривание | є |
| Давление пара | немає даних |
| Длина шнура | 2 м |
| Довжина шлангу | немає |
| Додаткові насадки | щітка для тканини |
| Защита от накипи | немає |
| Знімний резервуар для води | є |
| Материал подошвы | нержавіюча сталь |
| Мощность | 1200 Вт Вт |
| Об'єм резервуару для води | 0.07 л |
| Обертання шнура на 360° | є |
| Основна насадка | пряме випаровування + прасування з парою |
| Паровой удар | немає |
| Постійна пара | є |
| Потужність парового удару | немає |
| Потужність постійної подачі пари | 20 г/хв |
| Регулировка температуры | є |
| Регулятор подачи пара | немає |
| Розміри | 8.6 х 16.5 x 24.4 см |
| Система «Капля-стоп» | немає |
| Система самоочищення | немає |
| Стійка-вішалка | немає |
| Терморукавичка | немає |
| Тип отпаривателя | ручний |
| Час нагрівання води | 25 сек |
Информация для заказа
- Цена: 1 939 ₴










