Індукційна склокерамічна варильна поверхня Whirlpool - WSQ4860NE. 4 індукційні зони нагрівання. Технологія яка нагріває безпосередньо посуд, а не варильну поверхню, знижуючи дисперсію тепла та гарантуючи якість результатів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Whirlpool |
| Цвет | Черный |
| Тип | Индукционная |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор остаточного тепла | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор увімкнення | є |
| Блокировка от детей | є |
| Вид поверхности | класична |
| Габарити | 59 х 51 |
| Діаметр конфорки 3 | 180 мм |
| Діаметр конфорки 4 | 210 мм |
| Діаметр конфорки 5 | - |
| Зона розширення | є |
| Конфорка гриль / барбекю | немає |
| Кількість конфорок | 4 шт |
| Материал поверхности | склокераміка |
| Матеріал решіток | - |
| Мощность подключения | 7200 Вт/максимальна |
| Оформление | класична |
| Потужність конфорки 1 | 1600 Вт |
| Потужність конфорки 5 | - |
| Пристрій | варильна поверхня |
| Рабочая поверхность | склокерамічна |
| Розмір вбудовування | 560х480 мм |
| Розміри для вбудовування | 560-563 мм x 480 |
| Розпізнавання посуду | є |
| Розташування панелі керування | фронтальне |
| Тип варильної поверхні | індукційна |
| Тип поверхности | індукційна |
| Управление | Сенсорное |
| Функція PowerBoost | є |
Информация для заказа
- Цена: 12 218 ₴










