
Духова шафа Electrolux EOF3H00BX
11 090 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN15922
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
У духовій шафі 600 SurroundCook Oven все буде приготовлено рівномірно — від смаженої курки з хрусткою скоринкою до делікатних безе. Наша духовка забезпечує постійну внутрішню температуру у всій духовій шафі, оскільки вентилятор здійснює циркуляцію повітря та тепла. Тому більше не потрібно перевертати страви або регулювати дека. Рівномірне готування з функцією Multilevel. Насолоджуйтесь рівномірним приготуванням страв завдяки функції Multilevel. Додаткове нагрівальне кільце забезпечує рівномірне готування на трьох рівнях. Ідеально підходить для створення найпухкішого печива та розкішних пирогів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrolux |
| Класс энергопотребления | A |
| Конвекция | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управління | відсутнє |
| Вентилятор охолодження | є |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 594 х 590 х 560 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560 х 593 х 550 мм |
| Газ-контроль | - |
| Гриль | електричний |
| Довідник дверцят | немає |
| Духовка | електрична |
| Електрозапалювання | - |
| Керування | електромеханічне |
| Количество программ | 9 |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Метод очистки | емаль легкого очищення |
| Можливості | гриль, конвекція, нижній нагрів, звуковий сигнал, розморожування, турбо-гриль, дисплей, тривалість приготування, підсвічування, покриття Antifinger, Час, вентилятор, термотаймер, традиційна кулінарія, волога конвекція, таймер зворотного відліку, 2 рівня д |
| Мощность подключения | 2090 Вт |
| Объем | 65 л |
| Потребление электроэнергии | 0.89 кВт/год |
| Потужність грилю | 1500 Вт |
| Программы | верхній нагрів, гриль, конвекція, нижній нагрів, нижній нагрів + верхній нагрів + конвекція, нижній нагрів + верхній нагрів |
| Решітка / Деко | є |
| Термощуп | немає |
| Тип | Встраиваемая |
| Тип напрямляючих | знімні (дротові) |
| Функція НВЧ | відсутня |
| Функція пароварки | відсутня |
| Цвет | нержавіюча сталь/на якій не залишаються сліди від пальців |
| перемикачі | поворотні + кнопкові |
Информация для заказа
- Цена: 11 090 ₴









